Український суд постановив затримати 15 військових РФ за напад у Керченській протоці

listock.info

Головний військовий прокурор Олексій Матіос у своєму профілі в соціальній мережі «Фейсбук» опублікував запис, в якому інформує, що судом було прийнято рішення про затримання 15-ти військовослужбовців з Російської Федерації в ході кримінального провадження про захоплення 24-х моряків нашої країни російською стороною в районі Керченської протоки.

Так, Матіос звернув увагу на те, що підозра російським військовим вже була оголошена, а суд надав дозвіл на арешт 4-х генералів, російських адміралів, 9-х офіцерів, а також 2-х рядових.

Крім цього, він додав, що всі матеріали слідства Служби безпеки та військової прокуратури стали основою позову України в Міжнародний трибунал Організації Об’єднаних націй. Саме цей арбітраж Цього місяця зобов’язав Росію повернути українські судна та їх членів екіпажу.

listock.info

Необхідно нагадати, що 25.05.19. Міжнародним трибуналом було прийнято рішення за позовом України проти Росії, відповідно до якого, російська сторона повинна повернути захоплені кораблі та моряків. Водночас, у російському зовнішньополітичному відомстві не стали давати коментарів рішенню суду, а лише заявили, що й далі відстоюватимуть свою точку зору в наступних арбітражах.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*