Київ – живе і по справжньому вільне місто, – глава України

Znaj.ua

Голова України Зеленський у своєму профілі в соціальній мережі «Фейсбук» опублікував запис в якому привітав всіх жителів столиці з днем міста. Він підкреслив, що Київ – це горде та суворе місто, яке не може залишити кого-небудь байдужим. Також він зазначив, що проживає в столиці в 2003 року.

Зеленський розповів, що з власного досвіду знає, що у Києва особливі відносини з тими громадянами, які приїхали в це місто з метою підкорити його. Київ – дуже живе і по справжньому вільне місто, яке не поспішає розкривати свої обійми. Це місто спочатку може перемолоти людину, а після – й зовсім стати для нього рідним. Однак, в будь-якому випадку, він нікого не може залишити байдужим.

Znaj.ua

Також голова держави звернув увагу на те, що характерною рисою столиці є запах квітучої липи, а також запах шаурми, яку продають недалеко від станцій метро. Київ – це не тільки тиша на ранковому Подолі, а й шум на проспекті Перемоги. Київ – це вид з Володимирської гірки, чарівний каштановий колір, а також забудови «непорозуміння». Звичайно, Київ не є ідеальним містом, проте саме це й робить столицю живою.

Президент підкреслив, що саме в столиці знайшлося місце для розважальної програми «Квартал 95». Саме в столиці дочка Зеленського пішла в школу. Крім цього, саме тут народився його син. Лідер підкреслив, що саме в Києві народжується свобода.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*