На Київщині затримали групу озброєних псевдополіціятів, які викрали столичного підприємця

mvs.gov.ua

У прес-центрі Міністерства внутрішніх справ інформують, що співробітникам поліції Київської області цієї суботи 24. 05.19. змогли затримати групу «псевдополіціятів», які до цього викрали одного з підприємців. При цьому, підкреслюється, що зловмисники були озброєні.

Як зазначається, на спеціальну лінію «102» надійшла інформація від людини, який став випадковим свідком інциденту, про те, що на дорозі в районі аеропорту «Бориспіль» невідомі, пересуваючись на машині «Volkswagen T5» та застосовуючи спеціальні сигнали, зупинили інший автомобіль «Land Rover». Після цього, із загрозою застосування зброї, невідомі дістали людину, що знаходилася за кермом другого автомобіля, наділи йому на голову маску та перевели в свою машину. Після цього, машина зловмисників зникла. При цьому, один із зловмисників покинув місце інциденту на машині потерпілого.

На підставі цих відомостей співробітниками поліції був оголошений план перехоплення, та вже протягом години, автомобіль зловмисників був затриманий. Люди, що знаходилися в автомобілі почали чинити опір, в результаті чого, поліціянти змушені були зробити попереджувальний постріл та застосувати спеціальні засоби.

mvs.gov.ua

Так, правоохоронцям вдалося звільнити заручника, яким був столичний підприємець, та заарештували зловмисників. Як зазначається, у зловмисників була при собі зброя, фальшиві посвідчення співробітників поліції та спеціальна форма. При цьому, з’ясувалося, що троє з них мешкають у Дніпропетровській області, а ще один – в Криму. За даним фактом було порушено кримінальну справу.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*