Екіпаж затриманого Єгиптом корабля повертається в Україну

marinelabel.co

Моряки танкера «Sea Shark», який затримали наприкінці минулого року Збройні сили Єгипту, повертаються на українську територію. Згідно з інформацією Фонду допомоги морякам «Ассоль», п’ятеро з сімнадцяти затриманих українців будуть в Одесі вже 27.05.19.

У повідомленні також зазначається, пізно ввечері 25.05.19. стало відомо про те, що інші українські моряки також звільнені та їдуть в готель. Всі члени екіпажу на даний момент чекають, коли будуть оформлений всі документи, щоб вони змогли відправитися на батьківщину.

Нагадаємо, що корабель, який перевозив нафту, в кінці минулого року затримали представники єгипетських збройних сил. Всього на кораблі була присутня 31 людина, 17 з них – українці, двоє – вихідці з Криму, а ще 11 – громадяни Філіппін, Індії та Шрі-Ланки, також на кораблі був й один азербайджанець.

marinelabel.co

Причиною затримання судна став ненавмисний вхід корабля у води Єгипту. В країні пред’явили позов, згідно з яким власник корабля повинен виплатити 256 млн. дол. Водночас, власник корабля та фрахтувальник вели переговорний процес з єгипетським флотом, щоб судно було звільнене та була організована зміна екіпажу.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*