Портнов: необхідно терміново заарештувати всі активи Порошенко

Tengrinews.kz

Екс-заступник голови адміністрації Віктора Януковича Андрій Портнов повернувся в Україну через п’ять років після Майдану. Він домагається арешту всіх активів Петра Олексійовича і звинувачує його в захопленні влади та відмиванні викрадених грошей.

Портнов заявляє, що доб’ється арешту всіх активів Порошенко. А, щоб бути точніше арешт повинні накласти на: банківські рахунки, акції, офшорні компанії, які були оформлені на підставних людей. Власне кажучи, через ці компанії Петро Олексійович і займався відмиванням грошей.

Крім цього, Портнов пояснив, що саме він вважає державною зрадою Порошенко. Держзрадою п’ятого президента є спроба «захоплення влади», коли він мав намір ввести військовий стан для зриву президентських виборів. Саме цим він погіршив обороноздатність країни і її авторитет на міжнародній арені.

Вже 21 травня ДБР початок ввести розслідування про держзраду п’ятого президента. Після чого, Портнов вирішив подати ще одну заяву, саме в ньому він звинуватив Порошенка у відмиванні грошей.

Tengrinews.kz

Не зважаючи на те, що Портнова викликали в ГПУ на 27 травня, він з’явився 22 травня. Там він розповів, що звинуватив главу Департаменту спецрозслідування ГПУ Горбатюка в покриванні вбивств громадян на Майдані. А також, за словами Портнова Горбатюк співпрацював з РФ. У свою чергу Горбатюк все це заперечує.

Луценко заявив, що у ГПУ до Портнова питань немає.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*