Стало відомо місце, куди може переїхати Адміністрація президента Зеленського

kyiv.web2ua.com

Інформаційне агентство «Новий час», посилаючись на заступника голови Адміністрації голови держави Юрія Костюка, інформує, що команда лідера країни Зеленського не залишає думка про те, щоб переїхати з центральної вулиці столиці – Банкової.

Так, в АП твердо мають намір здійснити переїзд та роблять все, щоб до найбільш оптимального рішення, яке дозволить переїхати в короткі терміни та з мінімальними витратами. Водночас, в ході переїзду важливо дотримуватися всіх правил безпеки.

Також заступник голови адміністрації підкреслив, що працювати в будівлі на Банковій досить складно, оскільки вона схоже не суміш університету з додому Пшонки зі спробами імітації Версаля, проте незакінченого та недорогого.

kyiv.web2ua.com

Крім цього, в приміщеннях вікна закриті щільними шторами, а інтернет працює з перебоями через «безпеки». При цьому, Костюк вважає, в сучасному світі проблем з інтернетом в АП бути не може.

Пізніше інформаційне видання «LIGA.net» опублікувало інформацію про те, що АП може переїхати в конгресно-виставковий центр «Парковий», який також називають «вертолітним майданчиком Януковича».

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*