Верховний суд України відмовився скасовувати розпуск Верховної Ради

Speaker of Parliament Andriy Parubiy receives Peace Light of Bethlehem from the members of The Plast, National Scout Organization of Ukraine, in Ukrainian Parliament during its session in Kyiv, Ukraine, December 19,2018. (Photo by Sergii Kharchenko/NurPhoto via Getty Images)

Верховний суд вирішив відмовився розглядати заяву про визнання недійсним указу новообраного президента Володимира Зеленського про розпуск парламенту восьмого скликання та позачергову виборчу кампанію в законодавчий орган.

Про це повідомила прес-служба Верховного суду. Розглянувши позов, судді прийшли до висновку з посиланням на Основний закон, що перевірка конституційності правових актів від президента або парламенту знаходиться у веденні Конституційного суду.

Рішення Верховного суду може бути оскаржене в п’ятнадцятиденний період з дня прийняття.

Про намір оскаржити президентський указ про розпуск Верховної Ради раніше повідомляв Олександр Данилюк, який координує громадський рух «Спільна справа».

24tv.ua

Нагадаємо, що Конституційний суд також отримав подання, в якому його просять визнати указ Володимира Зеленського про розпуск парламенту та проведення позачергових виборів не відповідним Основному закону. Ініціаторами подання була низка народних депутатів.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*