Найбільша газета України заявила про збитковість тиражу українською мовою

www.emlakeki.com

Інформаційне агентство «Українські новини» з посиланням на головного редактора газети «Сегодня» Ольгу Гук-Дрьоміну, інформує про нерентабельність випуску газети українським тиражем. Дана заява була зроблена на тлі вступу в силу закону про українську мову.

Так, повідомляється, що в газеті ще пару років тому проводили аналіз щодо того, яким буде попит на газети українською мовою. Аналітики прийшли до висновків, що попит на таку газету буде лише в окремих регіонах країни, таких як Львів, Івано-Франківськ, Ужгород, Тернопіль та низка інших невеликих містечок та населених пунктів. Однак випуск такого тиражу не перекриє всіх витрат.

www.emlakeki.com

Також головний редактор повідомляє, що вже сьогодні «Укрпошта» закриває свої відділення по всій території України, що негативно відбивається на тиражах всієї друкованої преси. Так, для того, щоб підтримати процес українізації ЗМІ, державі слід було б надавати підтримку видавцям у вигляді державних замовлень. У такому випадку Ольга Гук-Дрьоміна бачила б реальний розвиток української мови.

На даний же момент новий закон потребує, щоб видавці публікували матеріали українською мовою, проте немає ніяких гарантій, що він буде розкуплений. При цьому, поки невідомо як нова норма відіб’ється на вартості випуску газети.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*