Москва залишила всіх українських військовополонених моряків під вартою

vseprofili.com

У Росії рішенням Мосміськсуду апеляційні скарги, отримані ним від полонених українських військових моряків, були відхилені.

Про рішення Московського міськсуду розповів юрист Микола Полозов. Як заявив адвокат у своєму записі на своїй сторінці в «Фейсбук», сьогодні розглядалися апеляції п’ятої та шостої груп полонених (по чотири людини в кожній).

Всім морякам продовжені строки перебування під вартою до кінця липня поточного року. Він також нагадав, що наприкінці наступного місяця закінчується термін, відведений Кремлю для звітності перед Міжнародним трибуналом з морського права при Організації Об’єднаних Націй.

Нагадаємо, що цією міжнародною судовою інстанцією було вирішено, що Російська Федерація повинна відпустити на свободу двадцять чотири військових моряків і повернути українській стороні три кораблі ВМСУ. У Москві відреагували на це заявою, що вимогам трибуналу підкорятися вони не мають наміру.

vseprofili.com

Нагадаємо, що захоплення трьох кораблів Військово-морських сил та їх екіпажів сталося торік 25 листопада, при переході Керченської протоки. В ході захоплення шестеро українських моряків були поранені, один з кораблів був підданий навмисному навалу. Полонені були етаповані в Москву, де їх судять нібито за порушення «морських кордонів» РФ.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*