Управителем «Межигір’я» став помічник нардепа екс-регіонала Мураєва

inshaua.com

Згідно з інформацією «Радіо Свобода», ТОВ «Скомпані» здобуло перемогу на конкурсі та отримало право на управління арештованою резиденцією екс-голови України Януковича «Межигір’я». За дане рішення свої голоси віддали більша частина членів комітету тендеру.
Як зазначається, представники команди, що перемогла, запевняли, що їхні власники та співробітники не пов’язані особистими відносинами або бізнесом з оточенням екс-президента. Однак, в компанії так й не знайшли пояснення тому факту, що в їх штаті є помічник парламентарія Євгена Мураєва.

Поряд з цим, головред та ведуча програми «”Схеми» Наталія Седлецька інформує, що голова компанії «Скомпані» обіймає посаду помічника нардепа Мураєва, який раніше входив в Партію регіонів, а потім перейшов в Опозиційний блок. Крім того, Мураєв є давнім соратником Януковича.

inshaua.com

Чинний комендант резиденції Тарахкотельник виступив із заявою про недовіру до компанії, яка виграла конкурс, у зв’язку з чим, в «Межигір’ї» викликали правоохоронців та представників прокуратури. Даний виклик аргументувався можливою спробою рейдерства.

Водночас, в АРМА розповіли, що договір з переможцем конкурсу укладатиметься не раніше, ніж через 14 днів. Пояснюється це тим, що перед підписанням договору свої підписи повинні поставити представники прокуратури. Крім цього, чинний управитель повинен провести інвентаризацію.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*