Партія «Слуга народу» оголосила набір кандидатів у депутати по мажоритарних округах

Nv.ua

Прес-служба партії «Слуга народу» повідомила про набір кандидатів в народні депутати по мажоритарних округах на дострокових виборах до парламенту України.

Охочі можуть подати заявку на офіційному сайті даної політсили, і відбір буде відбуватися до 2 червня.

Згідно з розміщеною інформацією, ймовірним кандидатам в депутати необхідно заповнити розширену анкету, в якій повинна бути детальна інформація про себе. Наприклад, потрібно надати відеорезюме, в якому потрібно озвучити свої пропозиції щодо концепції трьох законопроектів.

Далі анкети будуть розглянуті командою політсили, і обрані претенденти на представлення партії «Слуга народу» в мажоритарних округах.

Крім мажоритарників, команда Зеленського займається пошуком серед своїх прихильників учасників партії для заняття додатковою діяльністю в рамках політичної сили: волонтер в штабі, член виборчої комісії або спостерігач на дострокових виборах в Раду.

Нагадаємо, що голова виборчого штабу «Слуги народу» Олександр Корнієнко говорив, що колишні та чинні депутати можуть стати членами партії та потрапити в список, але не зможуть балотуватися в мажоритарних округах.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*