Верховна Рада “грає” з Зеленським, Гройсман залишається в кріслі

izvestia.kiev.ua

Парламент восьмого скликання не зміг звільнити з посади голову уряду Володимира Гройсмана.

В ході голосування за постановою під номером 10341 «за» звільнення з посади Гройсмана віддано лише дев’яносто сім голосів нардепів, в той час як мінімальна планка становить 226 голосів.

Напередодні процедури парламентського голосування прем’єр-міністр заявив, що не тримався за посаду жодного разу в житті, при цьому не уникаючи й відповідальності. Гройсман підкреслив, що з повагою прийме будь-яке рішення народних обранців.

Відставку Гройсмана сказали «ні» такі політсили, як «Народний фронт» і БПП. За звільнення прем’єра віддали голоси «Опоблок», РПЛ і «Батьківщина».

izvestia.kiev.ua

Нагадаємо, що в ході своєї інавгураційної промови Двадцятого травня новообраний голова держави Володимир Зеленський попросив Кабмін Володимира Гройсмана піти у відставку. У другій половині того ж дня про своє рішення залишити крісло прем’єр-міністра заявив Володимир Гройсман.

Нагадаємо, що для відставки голови уряду необхідний не тільки президентський указ і заяву про звільнення самого прем’єр-міністра, але й відповідне рішення парламенту. Відставка прем’єра тягне за собою залишення посад іншими міністрами, але до появи Кабміну нового складу вони будуть виконувати свої обов’язки.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*