Нацбанк України знову обвалив курс гривні до долара

abomus.com

Гривня продовжує розвивати тенденцію свого ослаблення, і згідно з опублікованою офіційною звітністю по діяльності НБУ і ситуації з національною валютою, Долар США стосовно гривні подорожчав на дев’ятнадцять копійок, євро подорожчало на п’ятнадцять копійок.

Вчора 30 травня офіційний курс від Нацбанку становив 26 гривень 68 копійок за один долар США. Сьогодні курс американської валюти складає 26 гривень 87 копійок, що означає втрату гривнею дев’ятнадцяти копійок.

Один євро на поточний момент за курсом Нацбанку обійдеться у 29 гривень 91 копійку, що означає падіння гривні щодо європейської міжнародної валюти на п’ятнадцять копійок.

abomus.com

Раніше Нацбанк викликав тривогу бізнесу і пересічних українців своєю заявою, що гривня може підійти до позначки 40 гривень за один долар в разі, якщо Міжнародний валютний фонд не надасть державі очікуваний транш.

Український бізнесмен Ігор Коломойський порадив новому президенту України Володимиру Зеленському оголосити дефолт, щоб списати все нинішні борги країни перед кредиторами.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*