“Земля під вами буде горіти!”, – Парубій прокоментував заяву команди Зеленського

112.ua

Спікер парламенту України Андрій Парубій зробив заяву, що держава зараз зіткнулася з кризою, у виникненні якої винен глава країни Володимир Зеленський.

Так, Парубій зазначив, що країна перебуває в кризі та, оприлюднена вчора стенограма тому підтвердження. Крім цього, представники президента та члени його команди висловили думку, згідно з яким, слід скасувати закон про українську мову, квоти, а також зупинити декомунізацію. У зв’язку з цим, спікер виступив від імені ВРУ та уряду країни із заявою про те, що українці не дозволять команді Зеленського це зробити. Він підкреслив, що жителі країни йшли до цього протягом десятиліть, а багато хто віддав навіть свої життя.

Голова ВРУ звернув увагу на необхідність об’єднання на тлі викликів, що стоять перед нашою країною. Крім цього, він підкреслив, що, призначивши нового голову Адміністрації президента, всупереч закону про люстрацію, команда Зеленського дала ляпас всім тим, хто, починаючи з подій Майдану та до сьогоднішнього дня, боровся за реформування країни.

112.ua

Парубій також зазначив, що закони, прийняті парламентом та пов’язані з очищенням влади, антикорупційною діяльністю та гуманітарним розвитком, будуть відстоюватися депутатами будь-якими засобами.

Варто підкреслити, що дані заяви голова ВРУ зробив у зв’язку з висловлюванням співвласника студії «Квартал 95» Бориса Шефіра, який розповів, що очікує скасування закону про українську мову президентом Зеленським.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*