Справа Труба: кадровий скандал у ДБР України

humanrights.org.ua

Кадровий скандал, який стався в Державному бюро розслідувань, починає активніше обговорюватися користувачами соціальних мереж. Привернути увагу до даного інциденту в черговий раз вирішили парламентарії, які в ході спеціальних слухань, що проходили в Комітеті ВРУ, що займається законодавчими питаннями, звернулися до голови ДБР Роману трубі з питаннями про звільнення чотирьох керівників підрозділів структури.

Варто нагадати, що голова ДБР звільнив від посад 4-х керівників підрозділів, при цьому, не погодивши своє рішення зі своїми заступниками, які безпосередньо керують звільненими працівниками. Як пояснення своїх дій Труба заявив, що звільнені працівники не пройшли випробувальний термін.

Таким чином, своїм рішенням голова бюро розслідувань звільнив зі своїх посад керівника територіального управління структури в Полтаві Володимира Тимошко, голову 2-го управління організації досудових розслідувань Олександру Тур, голову фінансового управління Дениса Луцика, а також керівника управління забезпечення діяльності ДБР Василя Титарчука.

humanrights.org.ua

Так, перший заступник голови бюро Ольга Варченко в соцмережах висловила свою думку щодо даного інциденту, та закликала інших керівників структури діяти відповідно до законодавства та враховувати права громадян.

Пізніше реакція на інцидент послідкувала й від інших користувачів. Так, Денис Гороховський підкреслив, що голова ДБР вирішив монополізувати структуру. Водночас, політолог Сергій Биков зазначив, що Володимир Тимошко, якого звільнив Труба, півтора року служив у зоні АТО, де очолював слідчу групу. Саме ця група займалася розслідуванням дій незаконних збройних формувань. Так, він має значний досвід роботи, проте голова ДБР все ж вважає, що Тимошко не зміг пройти випробувальний термін.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*