Переговорна група в Мінську — від України поїде нова команда

jerelo.com.ua

Голова зовнішньополітичного відомства України Клімкін в інтерв’ю «Радіо НВ» виступив із заявою, в якому розповів, що при новому голові держави Зеленському в переговорному процесі щодо ситуації в Донбасі, що проходить в Мінську, делегація від України буде представлена новими особами.

Водночас, міністр підкреслив, що немає нічого поганого в тому, що переговорний процес по Донбасу на даний момент припинений. Так, він вважає таку ситуацію природною паузою, через яку не слід переживати. Крім цього, переговори в Мінську продовжаться, і, згідно з інформацією Клімкіна, відбудеться це вже 05.06.19.

Також глава відомства розповів, що нова українська команда, яка відправиться на переговори, буде представлена наступного тижня. Сам він відмовився розголошувати імена нових представників, оскільки зробити це має голова держави.

jerelo.com.ua

Крім цього, Клімкін вважає, що немає ніякого сенсу в переговорах в нормандському форматі, якщо немає конкретного плану та розрахунку. На його думку, Російська Федерація зараз намагається ізолювати нового лідера нашої країни та зробити менше поле для маневрів. У зв’язку з цим, Україні важливо вибудувати систему відносин з друзями та партнерами, що зараз й відбувається.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*