Найєм: я ніколи не просив Пашинського про посаду в Нацполіції

Politeka.net

Нардеп Верховної Ради Мустафа Найєм заперечує, що коли-небудь просив свого колегу по парламенту Сергія Пашинського лобіювати своє призначення на пост керівника Нацполіції.

У своєму записі на «Фейсбук» нардеп спочатку жартома підтвердив факти, викладені в аудіозапису, опублікованому раніше, на якій чоловік з голосом, схожим на голос Пашинського, скаржиться на прохання Найєма очолити правоохоронне відомство.

У другій частині запису на своєму акаунті народний депутат заявив, що все це є байкою, і Сергій Пашинський ніколи не вирішував питання, пов’язані з призначеннями в Нацполіцію. Він також висміяв здатність колеги по парламенту приписувати собі масу можливостей і заслуг.

Аудіозапис розмови раніше виклав колишній заступник голови президентської Адміністрації (при Вікторі Януковичі), юрист Андрій Портнов. На ньому людина з голосом, схожим на голос нардепа Пашинського, з додаванням нецензурних виразів скаржиться на депутата Мустафу Найєма, який нібито просив лобіювати своє призначення на керівництво Нацполіцією. За словами фігуранта аудіозапису, Найєм нібито образився на пропозицію співрозмовника попрактикуватися на невеликій поліційній посаді в Краматорську.

Politeka.net

Публікуючи аудіозапис, Портнов висловив за її отримання слова подяки голові Служби безпеки України Василю Грицаку.

Нагадаємо, що Сергій Пашинський очолює парламентський комітет з питань нацбезпеки та оборони, до цього призначення він з березня по червень 2014 року виконував обов’язки голови президентської Адміністрації.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*