На скандальному мосту “братів Кличків” замість склоплівки встановлять суперброноване скло

thickpolicy.media

Як заявив міський голова столиці України Віталій Кличко, скляне покриття на пішохідному новому мосту буде замінено. Замість замінної захисної склоплівки буде встановлено «суперброньований» скляний матеріал.

Він підкреслив, що скло є безпечним, але змінити захисна склоплівка страждає від вандалізму і надмірного напливу відвідувачів.

За словами мера, до роботи над скандальною спорудою вже готуються вітчизняні та закордонні фахівці. Одною з переваг нового «суперброньованого» шару скла він назвав можливість його полірувати в разі появи подряпин.

Кличко додав, що вже через кілька тижнів огорожі, які захищають проблемну скляну поверхню від відвідувачів моста, будуть зняті.

thickpolicy.media

Нагадаємо, що пішохідний міст, який з’єднує Хрещатий парк та Володимирську гірку, був урочисто відкритий міським головою та його братом Володимиром Кличком 25 травня. Спорудження обійшлося казні в суму приблизно 400 мільйонів гривень.

Вже наступного дня скляні ділянки моста вкрилися тріщинами, в чому мерія звинуватила вандалів. Кличко припустив, що по спорудженню стріляли. Пошкодження обіцяли усунути протягом доби, однак 27 травня ще один скляний проліт на оглядовому майданчику отримав тріщину. В даний час скляне покриття пішохідного моста огороджене.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*