Житлові комплекси Києва переходять на альтернативну енергію

moydom.media

Мешканці будинку отримуватимуть електрику, гарячу воду та опалення завдяки сонцю та вітру. Так, в нашій країні даний житловий комплекс є першим прикладом переходу на альтернативну енергетику. На даний момент на будівлі проходить установка сонячних панелей, а в найближчому майбутньому там з’явиться й міні-ВЕС.

Варто зазначити, що вартість переходу житлового комплексу на альтернативну енергетику сягає 30-ти мільйонів гривень. Однак, за допомогою різних державних програм та кредитів, жителям комплексу необхідно заплатити лише 10% від зазначеної суми. Ці кошти вони можуть виплатити протягом декількох років.

moydom.media

Водночас, зазначається, що надалі перехід на таку енергетику дасть можливість людям значно знизити витрати на комунальні послуги та відмовитися від дорогих імпортних енергетичних ресурсів.

Втілити даний проект в реальність житловому комплексу столиці вдалося за допомогою директора ОСББ Валерія Нікітченка, який мав відомості про різні державні програми, що дозволило звести всі витрати для переходу до мінімуму.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*