Forbes повертається в Україну

rtvi.com

Журнал «Forbes» знову з’явиться в Україні до кінця 2019 року. Так, головним редактором видання стане екс-заступник головного редактора видання «Kyiv Post» та виконавчий директор каналу «Громадське телебачення» Катерина Горчинська.

Водночас, Катерина Горчинська не дала підтвердження або спростування даних відомостей, вона лише підкреслила, що не дає коментарі з даного питання.

Варто відзначити, що Горчинська раніше очолювала відділ з розслідувань «Радіо Свобода», а також працювала журналістом агентства «The Wall Street Journal» в нашій країні. Посаду виконавчого директора каналу «Громадське телебачення» Горчинська займала в період з січня 2016 по жовтень минулого року.

rtvi.com

Нагадаємо, до цього інформаційний ресурс «AIN.UA» передавав, що «Forbes» знову почне випускатися в нашій країні до кінця поточного року. Видавцем журналу виступатиме компанія зі Словаччини «Barecz & Conrad Media», яка володіє даними видання не тільки в своїй країні, але й в низці інших, таких як Чехія, Австрія та Угорщина.

Також відзначимо, що останній випуск «Forbes» був виданий два роки тому, після чого вся редакція видання звільнилася зі своїх посад. Причиною такого рішення послужив тиск з боку нових власників холдингу, а також введення цензури.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*