Матіос: я буду на посаді головного військового прокурора, охороняючи державність під час війни з Росією

www.talkypic.com

Під час інтерв’ю на каналі 112.ua від головного військового прокурора України Анатолія Матіоса прозвучала заява про те, що у зв’язку з дією його військового контракту до жовтня поточного року, він залишиться на своїй посаді мінімум до цього часу.

Матіос, при відповіді на питання, чи планує він звільнятися, сказав, що на це немає причин, до того ж згідно з військовим статутом такі дії розцінюються, як дезертирство.

Крім цього військовий прокурор додав, що війна ще не закінчилася і не можна кинути «державність на знищення ворогів», тому він як свідомий громадянин України буде продовжувати служити відповідно до контракту.

Крім іншого Матіос зазначив, що у нього є й інші обов’язки, наприклад, СБУ знаходиться під наглядом військової прокуратури, а зараз призначений новий перший заступник глави цього відомства Іван Баканов, і він зіткнувся з низкою проблем. Головний військовий прокурор сказав, що допоможе і поправить в разі помилки, адже потрібно допомагати будувати державу, а у нього є великий досвід роботи (8 років) в даній структурі.

www.talkypic.com

До того ж, за словами Матіоса, він готовий допомагати й новому начальнику Управління Держохорони Олексію Оцерклевичу, оскільки існує ряд інструментів, з якими той не знайомий, але необхідно буде вчитися на ходу. І додав, що з Оцерклевичем у нього запланована зустріч на понеділок.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*