У Харкові, на знак протесту проти з’їзду Кернеса, знесли пам’ятник Жукову

Glavred.info

Агентство «Інтерфакс-Україна» інформує, що біля Палацу спорту в Харкові, де запланований з’їзд партії мерів Геннадія Кернеса і Геннадія Труханова під назвою «Довіряй справам», проходить пікет активістів, в результаті якого одна людина отримала травми.

В даній акції беруть участь партії та рухи, наприклад, «Національний корпус», Фрайкор, «Правий сектор», «Антикорупційний блок учасників АТО» та інші. Активісти з «Нацкорпусу» тримали банер «Стоп реваншу» у зв’язку з тим, що в цьому палаці у 2014 році проходив «антімайдановскій з’їзд», а також учасники протесту співають Гімн і кричать «Ганьба», «Кернес, відпусти кріпаків» та інше.

Glavred.info

Для учасників заходу був створений так званий «коридор ганьби», в якому люди повинні йти по червоній фарбі, що символізує кров, і по портретах Кернеса і Труханова. В результаті у центрального входу утворилася тиснява, і одна людина постраждала. Згідно з повідомленням начальника відділу забезпечення масових заходів управління превентивної діяльності ГУНП Артема Попкова, постраждалим є учасник з’їзду і він заявив, що його вдарили. На даний момент ніхто не затриманий у зв’язку з інцидентом.

Також повідомляється, що частина активістів відправилася до бюста маршала Жукова, що стоїть недалеко, і вирішили його знести. Співробітники поліції спробували поміщати вандалізму і застосували газ. Однак бюст скинули з постаменту і встановили прапор України.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*