«Каламутні» схеми «Укрзалізниці» продовжують працювати

Franyk.com

Як виявилося, на даний момент в структурах управління залізницями в Україні до сих пір зберігаються «чорні» схеми. Наочним прикладом служить закупівля масел і змащувальних матеріалів з наявністю класичної схеми – депутати, завищені ціни, штучне відсторонення конкурентів. І в результаті – переплата в рік на суму понад 150 млн грн. Дана сума сприяла б збільшенню прибутку залізниці у 2018 році в 1,5 раза, а можливо і більше.

Примітний той факт, що постачальники «Укрзалізниці» повинні пройти перш за все акредитацію, і це вдається не всім зі зрозумілих причин. Всього лише два виробники змогли це зробити. Ними є брянський «Агрінол» і столичний КСМ. Саме між ними розподіляється 99% постачання мастильних матеріалів вже протягом 3 років.

Директор ТОВ «Консалтингова група А-95» Сергій Куюн повідомляє, що в середньому по позиціях, які все-таки вийшло відстежити, ціни були вищими від ринкових на цілих 56%.

Franyk.com

Крім цього, директор заводу Рудик заявив, що більше «Аріан» не піде на тендери «Укрзалізниці», у зв’язку з тим, що не хоче брати участь в цих іграх, адже корупція як процвітала в структурах управління залізницями, так і продовжує процвітати.

Відзначимо, що якщо б насправді закупівля масел проводилася справедливо, то у 2018 році прибуток в УЗ міг би збільшитися на цілих 74%, а це склало б понад 203,9 млн грн. У 2017-му році чистий прибуток від закупівлі масел міг би збільшитися на 150%, або 100 млн грн. Найцікавіше те, що відстежена тільки одна схема, а скільки їх всього – невідомо.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*