У Німеччині починається нова політична криза

www.thetrumpet.com

Голова Соціал-демократичної партії Федеративної Республіки Німеччина Андреа Налес виступив із заявою про те, що йде з посади голови політичної сили та фракції соціал-демократів.

Він підкреслив, що дискусії, які проходили всередині фракції, а також безліч відгуків однопартійців дозволили йому усвідомити, що він більше не отримує ту підтримку, яка потрібна йому для виконання посадових обов’язків. Також наголошується, що Налес в найближчі дні має намір пояснити свою точку зору членам своєї партії.

www.thetrumpet.com

Варто відзначити, що німецька СДПН входить в правлячу коаліцію держави, крім неї туди входить Християнсько-демократичний союз, який є консервативною політичною силою країни, та Християнсько-соціальний союз. Дане об’єднання спочатку викликало безліч суперечок серед соціал-демократів, оскільки частина політичної сили все більше наполягало на тому, щоб коаліція з консервативною політичною силою була розірвана. Так, звільнення голови СДПН може обернутися непередбачуваними наслідками для всього коаліційного уряду, очолюваного федеральним канцлером Меркель.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*