Глава «Нацкорпуса» закликав націоналістів України об’єднатися перед обличчям агресії Росії

metateka.com

Голова «Національного корпусу» Андрій Білецький у своєму блозі 02.06.19. звернувся до націоналістів нашої країни і закликав їх поєднати свої зусилля перед позачерговими виборами до Верховної Ради. Так, Білецький вважає, що тільки за допомогою об’єднання націоналісти України зможуть перешкодити капітуляції української сторони у війні з Російською Федерацією. Тільки так вони зможуть захистити інтереси держави.

Голова «Нацкорпуса» підкреслив, що, найімовірніше, нова влада буде готова капітулювати перед РФ та готова відмовитися від національних інтересів держави. Так, дані інтереси не захищатимуть ні вороги, яких чимало йде у ВРУ, ні нібито проукраїнські сили. У зв’язку з цим, «Нацкорпус» закликає патріотів, націоналістів та ветеранів до об’єднання в єдиний фронт.

metateka.com

Водночас, Білецький звертає увагу на те, що більша частина політичних партій націоналістичного характеру на даний момент не користується популярністю у електорату через роздробленість. Саме через те, що націоналісти розділені, вони не можуть опиратися «антирекламі», до якої вдається чинна влада.

Нагадаємо, до цього в «Національному корпусі» заявили про готовність взяти участь у виборах в Верховну Раду. Так, партія вирішила піти на вибори для того, щоб оновити політичну еліту країни та систему в цілому.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*