Заяви екс-командира «Правого Сектора» Яроша – груба спроба повернутися в політику

onlineua.club

Компанія «Студія Квартал 95» та її керівник, чинний президент України Володимир Зеленський винні в анексії Криму Росією та втраті територій на Сході країни.

Про це заявив висловив нардеп Дмитро Ярош. На думку засновника «Правого сектора», озвучену ним в інтерв’ю Інтернет-виданню «Обозреватель», своїми медійними проектами «Студія Квартал 95» принижувала Україну, та формувала пораженські настрої серед населення.

Ярош прийшов до висновку, що діяльність компанії Зеленського підготувала ґрунт для того, що відбувається в даний час, і відповідальність лежить безпосередньо на нинішньому президенті України. Нардеп припустив, що Володимир Зеленський робив це несвідомо.

Депутат Верховної Ради зазначив, що на посаді президента Зеленський має шанс на виправлення та можливість стати тією фігурою в історії, яка буде будівельником Української Національної Держави. Засновник і колишній лідер «Правого сектора» підкреслив, що при постановці президентом такого завдання перед собою він знайде, на кого спертися.

onlineua.club

Це вже далеко не перша гучна заява Яроша. Основна причина — він розуміє, що втратив авторитет серед силовиків, але більш того він втрачає і влада, і це остання можливість звернути на себе увагу в спробах пройти у Верховну Раду та уникнути кримінального покарання.

Раніше Дмитро Ярош пригрозив Зеленському повішенням на головному проспекті столиці Хрещатику, якщо новий голова держави зрадить країні та пам’яті тих, хто віддав життя за неї.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*