ПриватБанку не вдалося продати свої нафтобази

hyser.com.ua

Інформаційне агентство «Finbalance» інформує, що ще 1.05.19 на «OpenMarket» повинні були пройти низка аукціонів, предметом торгу повинні були стати нафтобази, власником яких є «ПриватБанк», але жоден з аукціонів не відбувся. Як зазначається, причиною зриву торгів стала відсутність допущених до аукціону учасників.

Варто зазначити, що об’єктом аукціонів стали 4 нафтобази, розташовані в Запорізькій області (їх первісна ціна досягала 10 мільйонів 900 тисяч гривень), 7 нафтобаз в Кіровоградській області (первісна вартість – 35 мільйонів 700 тисяч гривень), 10 нафтобаз на Сумщині вартістю 18 мільйонів 300 тисяч гривень, одна – в Харківській області (ціна сягала 2 мільйони 450 тисяч гривень), та ще 2 нафтобази в Хмельницькій області, вартість яких становила 23 мільйони гривень.

hyser.com.ua

Нагадаємо, що минулого року керівництво ПриватБанку повідомляло, що 26 компаній, яким було передано у фінансовий лізинг 248 АЗС та нафтобази не здійснювали жодних виплат. На той момент у банку вартість зазначених активів оцінювалася в 324 мільйони гривень, при балансовій вартості 6,3 мільярда гривень.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*