Україна відреагувала на міжнародний скандал з Huawei

фото: Sputnik Italia

Українські органи влади вчора 4 червня вперше відреагували на ситуацію, яка склалася навколо китайського бренду Huawei.

Як повідомляє новинний портал LIGA.net, зовнішньополітичне відомство повідомило регуляторів зв’язку, спеціальні служби та Раду Нацбезпеки і оборони, як слід реагувати на санкції Сполучених Штатів у відношенні китайської компанії. Новинний портал підтвердив факт розсилки рекомендацій від МЗС двома незалежними джерелами інформації, які пов’язані з телеком-ринком.

Українські дипломати рекомендували перевірити на предмет співпраці з Huawei компанії, що працюють в IT-сфері, а також державних органів.

В офіційному порядку прес-служба Міністерства закордонних справ не підтвердила факт розсилки цього листа, однак на питання LIGA.net один з високопоставлених чиновників відповів ствердно, підтвердивши рекомендації щодо Huawei по офіційних каналах.

Нагадаємо, що президент Сполучених Штатів Дональд Трамп в своєму указі вніс компанію Huawei (КНР) в «чорний список». Через це з відомим китайським брендом телекомунікаційних послуг і мобільних пристроїв розірвали контракти американські компанії, включаючи Google. Пізніше Мін’юст Сполучених Штатів надав для Huawei тимчасові послаблення у введених обмеженнях, до 19 серпня.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*