Онлайн-петиція про звільнення голови МВС набирає голоси

фото: Opinion

На президентському офіційному сайті, в розділі звернень громадян, електронна петиція з вимогою відсторонити Арсена Авакова від посади, яку він обіймає, набрала понад вісімнадцяти тисяч підписів.

Текст петиції був опублікований громадянином України Романом Василенко. Відповідно до чинного законодавства, звернення до влади від громадян має набрати 25 тисяч і більше підписів, після чого воно буде в обов’язковому порядку розглянуто главою держави.

Главу правоохоронного відомства відправити у відставку може парламент, отримавши при голосуванні 226 голосів мінімум.

В останній день травня в Переяслав-Хмельницькому на Київщині п’ятирічний місцевий житель отримав вогнепальне поранення в голову, яке виявилося для дитини смертельним — він помер трьома днями пізніше. За останніми даними, причиною смерті Кирила Тлявова послужив випадковий постріл, який був зроблений співробітником Нацполіціі в неробочий час, в стані алкогольного сп’яніння, в компанії з його колегою по службі. У зв’язку з резонансним інцидентом під будівлею главку МВС пройшли протести з вимогою звільнення Арсена Авакова. Обидва підозрюваних у стрільбі, влаштованої в нетверезому вигляді, затримані.

Арсен Аваков беззмінно очолює Міністерство внутрішніх справ з 2014 року. На період його перебування на посаді припала найбільш масштабна реформа правоохоронної структури, в ході якої міліція була замінена на Нацполіцію, з проведенням масової переатестації співробітників.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*