Після успіху серіалу «Чорнобиль» в Зону відчуження ринули туристи

фото: ТамТур

Рейтинги мінісеріалу «Чорнобиль» 2019 роки від телеканалу HBO привели до збільшення попиту на тури до Чорнобиля і його околиці. Про це повідомляє новинне агентство Reuters.

Туристичні агентства відзначили, що в порівнянні з аналогічним періодом минулого року, зараз запит туристів на поїздку в Зону відчуження збільшився на 40%. Деякі з турфірм пропонують екскурсію в ті місця, які були продемонстровані в епізодах «Чорнобиля».

Керівник однієї з туристичних фірм Сергій Іванчук повідомив, що його компанія зафіксувала зростання числа клієнтів на 30% цього травня у порівнянні з тим же місяцем торік. На 40% зросли замовлення поїздок до Чорнобиля на цей місяць та два наступних.

Поїздка в Чорнобиль з англомовним гідом обійдеться туристу в 100 доларів США.

Нагадаємо, що у малосерійній драмі від HBO розповідається про катастрофу на Чорнобильській атомній електростанції. Сюжет розгортається навколо рядових ліквідаторів, академіка Валерія Легасова та радянського високопосадовця Бориса Щербини, які запобігають глобальній катастрофі континентального масштабу ціною неймовірних зусиль.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*