КНДР просить у В’єтнаму 300 тисяч тонн продуктів

фото: aa.com.tr

Південнокорейська газета «Чунан ільбо», посилаючись на свої джерела в урядових колах, повідомляє, що до В’єтнаму звернулася з проханням Північна Корея щодо надання в борг 300 тисяч тонн продовольства.

Згідно з отриманою виданням інформації, дане прохання обговорювалося під час лютневого візиту до В’єтнаму делегація КНДР разом з Кім Чен Ином. Крім іншого подібні звернення проходили дипломатичними лініями, зокрема посол Північної Кореї в ООН Кім Сон Джин відправляв у лютому лист до міжнародних організацій з проханням про надання продовольчої допомоги. А також інші посли повідомляли країнам Південно-Східної Азії про брак продуктів.

Видання «Чунан ільбо» зазначило, що така допомога від В’єтнаму у вигляді позики може полегшити ситуацію зі скороченням виробництва харчових продуктів в Північній Кореї, яку пов’язують з важкою посухою за останні 100 років. Всесвітня продовольча програма (ВПП) ООН зробила висновок, що в даний час понад 10 млн жителів республіки відчувають дефіцит продуктів, а також у них відсутня необхідна кількість продовольства до наступного врожаю.

Також видання повідомило, що уряд В’єтнаму «дав позитивну відповідь» на це прохання.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*