Аваков не піде у відставку через вбивство дитини на Київщині

фото: 0629

Голова МВС Арсен Аваков сьогодні, 5 травня, заявив журналістам, що не планує подавати у відставку, не зважаючи на резонансні справи з участю співробітників підпорядкованих йому структур, зокрема вбивство 5-річного Кирила Тлявова поліцейськими Петровцем і Приходько в Переяслав-Хмельницькому.

Питання про відставку було поставлене журналістами, коли Аваков залишав засідання Кабінету міністрів. Міністр сказав, що заяву писати не буде, однак це питання може розглянути Верховна Рада нинішнього або майбутнього скликання. Також він зазначив, що не вважає за доцільне звільнення і голови Нацполіції Сергія Князєва, бо «він добре працює».

Нагадаємо, що вчора під час пікету за відставку міністра Арсена Авакова в Переяслав-Хмельницькому було травмовано двоє співробітників правоохоронних органів. Відділ комунікації ГУ НП в Київській області повідомив про мітинг, в якому брали участь близько 50 осіб. Серед них були агресивно налаштовані молоді люди в балаклавах, які не тільки кидали димові шашки, палили фаєра, малювали на асфальті, а й завдали травми в область нижніх кінцівок двом поліцейським.

Щодо даного інциденту порушено кримінальне провадження за ч. 2 ст. 345 КК – погроза або насильство щодо працівника правоохоронного органу. Крім цього правоохоронці заявляють про нанесення активістами збитку місту. Після встановлення суми збитку справу буде відправлено в суд.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*