Зеленський прокоментував склад Кабміну та пожартував про Супрун

фото: Без Табу

Питання журналіста президенту, кого б він залишив в Кабінеті міністрів, Володимир Зеленський розцінив як провокаційне. Про це повідомляє сайт телеканалу NewsOne.

За словами голови держави, він недостатньо знає діючий склад Уряду. У наступні два місяці президент має намір познайомитися з високопосадовцями ближче, для винесення рішення про залишення певних міністрів на посаді.

Коментуючи склад нинішнього Уряду, Володимир Зеленський виділив главу зовнішньополітичного відомства. Президент назвав Павла Клімкіна професіоналом і розповів, що міністру робилося пропозицію залишитися на посаді, однак той відповів відмовою.

Також Зеленський зазначив голову МОН, заявивши, що не знайомий з Лілією Гриневич, однак знає про позитивні відгуки щодо неї.

Говорячи про виконуючу обов’язки міністерки охорони здоров’я Уляні Супрун, голова держави подякував Богу, що ним та його сім’єю займається інший лікар. Він також поставив запитання, чи знають його співбесідники, як її називають.

Нагадаємо, що в критично налаштованих по відношенню до Супрун ЗМІ та блогосфері в.о. голови МОЗ називають «Доктор Смерть».

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*