Зеленський провів зустріч з Федерікою Могеріні в Брюсселі

фото: Хроника.инфо

У прес-центрі лідера України Володимира Зеленського інформують, що 05.06.19. у Брюсселі відбулася зустріч нашого президента з віце-президентом Єврокомісії, Верховним головою Європейського Союзу, що відповідає за питання закордонних справ та політику безпеки, Федерікою Могеріні.

Як зазначається, Зеленський висловив подяку Могеріні за те, що Рада Євросоюзу із закордонних справ продовжує надавати постійну увагу нашій країні, підтримує її та звертає увагу на питання безпеки в східних регіонах України. Крім цього голова нашої країни подякував Могеріні й за те, що Рада європейського Союзу підтримує суверенітет та цілісність України, а також не визнає незаконну анексію Кримського півострова.

В ході зустрічі були встановлені домовленості, пов’язані з посиленням спільного тиску на Росію для звільнення наших моряків та інших політичних в’язнів. Крім цього обговорювалися питання, пов’язані з реалізацією Мінських угод, а також підтримка громадян України, що проживають на окупованих Російською Федерацією територіях.

Також Зеленський повідомив, що в нашій країні планують активізувати реформи в пріоритетних сферах, а саме: у сфері боротьби з корупцією у судовій системі та в Службі безпеки України.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*