Поліція заарештувала зловмисника, який обікрав понад 40 храмів

фото: NewsOne

Інформаційне агентство «УНН», посилаючись на прес-центр Нацполіції, інформує, що правоохоронцями було затримано чоловіка, який скоїв майже сорок крадіжок у храмах по всій Україні.

Як повідомляється, співробітники одного з Департаментів Національної поліції спільно з представниками кримінального розшуку в Житомирській, Київській, Харківській та Вінницькій областях протягом 3-х місяців фіксували діяльність громадянина, який підозрювався у низці крадіжок в українських храмах.

Згідно з інформацією правоохоронців, зловмисник провів близько сорока пограбувань в церковних спорудах нашої країни. Так, він викрадав старовинні книги, ікони, які обрамлені в срібло та золото, а також іншу власність храмів. Так, наприклад, злочинець вкрав з храму, розташованого в Київській області, ікону, на якій було золоте напилення. Відзначається, що вага її досягав сорока кілограм. Все майно, яке зловмиснику вдалося викрасти, він продавав закордон, використовуючи при цьому посередника. Проте в ході чергової спроби продажу власності храму, його затримали правоохоронці.

На даний момент, за даним фактом слідчими було порушено кримінальну справу, згідно з частиною 3 статті 185 Кримінального Кодексу України. Крім цього, затриманий проходить перевірку на причетність до низки інших ідентичних злочинів.

Відповідно до рішення суду, чоловік повинен перебувати під вартою протягом 2-х місяців. Водночас, зберігається право внесення застави на суму в 135 тис. грн.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*