Київ починає перетворюватися в столицю нелегальних мігрантів

Kievvlast.com.ua

У прес-службі Центрального регіонального управління Державної міграційної служби в столиці та Київській області інформують про підсумки весняної операції «Мігрант», в ході якої повинне було перевірятися дотримання громадянами інших держав правил перебування в нашій країні.

Так, в ході весни працівники міграційної служби в столиці та Київській області проводили активні перевірки документів осіб у громадських місцях, гуртожитках або кафе. В ході перевірок було виявлено одну тисячу 194 особи, які незаконно перебувають на українській території. Водночас, в ДМС змусили покинути країну 1084 людини, ще 127 іноземцям скоротили час перебування на території нашої держави, а ще 107 осіб примусово депортували за межі України.

Kievvlast.com.ua

Також варто відзначити, що понад 2-х тисяч іноземців були притягнуті до адміністративної відповідальності. Так, всього було зібрано штрафів на суму в 4,9 мільйона гривень.

Голова ЦМУ ДМС в столиці та області В’ячеслав Гузь розповів, що щорічно чисельність іноземців, які приїжджають з метою проживання, в нашу країну щорічно зростає. Так, якщо одні іноземці використовують студентські канали або різні засоби для легалізації нашій країні, то для інших – Україна представляється лише транзитним шляхом в європейські держави. Однак незаконна міграція ставить під загрозу безпеку держави, у зв’язку з чим, боротьба з нею є пріоритетним завданням для ДМС України.

Крім цього, повідомляється, що саме Київ та Київська область є найбільш привабливими регіонами для мігрантів.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*