Юрист Януковича вимагає сотні тисяч компенсації від України

thickpolicy.media

Колишній заступник керівника президентської Адміністрації при четвертому голові держави Віктору Януковичу Андрій Портнов заявив, що має намір судитися з державною владою.

Про це юрист написав на своєму каналі в месенджері Telegram.

За словами екс-заступника голови АПУ, причиною судових розглядів будуть санкції, введені проти нього, а також кримінальні справи.

Він нагадав, що домігся перемоги в зарубіжних і українських судових інстанціях, домагаючись скасування обмежувальних заходів і припинення кримінальних справ, які сам юрист вважав фальсифікованими.

Портнов зазначив, що виконує дану ним самим кілька років тому обіцянку, маючи намір відсудити заподіяну йому фінансові втрати. За його словами, в позові буде вказана сума, еквівалентна 300 тисячам доларів США.

У разі виграшу в майбутньому судовому процесі частина цих коштів піде на благодійність, зазначив Портнов.

thickpolicy.media

Перше засідання за позовом Портнова пройде в Печерському райсуді столиці вісімнадцятого червня. Відповідачами будуть представники зовнішньополітичного відомства, Генеральної прокуратури та Артем Шевченко, який очолює українську дипмісію в Канаді.

Нагадаємо, що після п’ятирічної відсутності в країні Андрій Портнов повернувся дев’ятнадцятого травня, за день до інавгурації нового президента Володимира Зеленського. Раніше колишній заступник голови адміністрації звинувачувався в пособництві анексії Криму і причетності до масового вбивства протестувальників у столиці на початку 2014 року.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*