Суди України масово відновлюють поліціянтів, які не пройшли атестацію

bykvu.com

Голова департаменту комунікацій МВС України Артем Шевченко заявив, що зараз спостерігається тенденція масового відновлення в посаді звільнених співробітників поліції в судах України. Причиною цього явища є наявність розбіжностей між чинними в Нацполіції нормами атестації та трудовим законодавством.

За словами речника МВС, було звільнено 3 тисячі правоохоронців після переатестації, а відновлено на посаді згідно з постановою суду близько 800 з них. При цьому винесене судом рішення має виконуватися негайно, і після, в разі бажання, його можна оскаржувати. Національна поліція робить спроби оскарження, але кількість поданих апеляцій Шевченко не назвав.

bykvu.com

Причинами подібних рішень суду представник МВС вважає наявність розбіжностей між нормами атестації та пунктами трудового законодавства, які не дозволяють звільнити людину швидко і легко.

Нагадаємо, вчора 5 червня після засідання Комітету Верховної Ради були дані рекомендації міністру МВС Арсену Авакову й Голові Національної поліції Сергію Князєву знову провести переатестацію співробітників поліції. Засідання проходило з питання ситуації з розслідуванням вбивства 5-річного хлопчика в Переяслав-Хмельницькому Київської області.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*