Іноземні захисники України отримали право на громадянство

Censor.net.ua

Громадяни іноземних держав та особи без громадянства, які взяли участь у відбитті збройної агресії та захисті територіальної цілісності, отримають український паспорт.

Таким було рішення народних обранців за проектом закону, що регулює правовий статус іноземних захисників нашої країни. «За» відповідний законопроект віддали голоси 230 нардепів, повідомляє Інтернет-видання «ГОРДОН».

У пояснювальній записці до схваленого документа вказувалося, що метою проекту закону є спрощений порядок отримання іноземцями, які воювали за Україну, громадянства або дозволу на проживання. Таким чином будуть захищені законні інтереси та права категорії осіб, які мали громадянство держави-агресора та інших країн, що не визнають цілісність державних кордонів України. У разі добровільного або примусового повернення на територію країни їх громадянської належності їхні права можуть бути порушені, відзначається у пояснювальному тексті.

Censor.net.ua

Ініціатором законопроекту від 2015 року є позафракційний депутат Верховної Ради восьмого скликання Андрій Білецький.

Представники Нацкорпусу та добровольці після рішення парламенту вже почали святкування під будівлею Верховної Ради. Деякі з них запалили фаєри.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*