У Дніпропетровській колонії ув’язнені влаштували бунт з пожежею

aroundprague.cz

Згідно з повідомленням правоохоронних органів, вчора ввечері, 5 червня ув’язнені колонії строго режиму, розташованої в с. Красноіванівка, Дніпропетровської області, влаштували масові безлади.

Основною скаргою названі погані умови утримання. У зв’язку з протестом кілька ув’язнених вирішили не виходити на вечірню перевірку, після до них приєдналися ще близько сотні засуджених. Крім цього протестувальники вирішили влаштувати пожежу, для цього витягнувши та підпаливши матраци. Однак пожежа була загашена, і постраждалі відсутні.

На даний момент нічого не відомо про вирішення ситуації. Але по даному інциденту розпочато розслідування і ведеться перевірка.

aroundprague.cz

Нагадаємо, раніше в Одеській Південній виправній колонії No51 ув’язнені влаштували бунт через погане харчування, заборони на тривалі побачення і вимагання грошей із засуджених за можливість отримати посилки з продуктами від родичів.

Після бунту було прийнято рішення законсервувати колонію та етапувати ув’язнених в інші установи. За фактом подій в одеській колонії поліцією розпочато кримінальне провадження. Крім того, ДБР розслідує службову недбалість.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*