Незаконне військової форми та нагород, також наруга над похованнями захисників — кримінальний злочин

visti.ks.ua

Верховна Рада схвалила законопроект, який внесе поправки до Адміністративного та Кримінального кодексів. Згідно з цими поправками, посилюється відповідальність за носіння військового обмундирування, а також привласнення, носіння та інші дії з державними нагородами та іншими відзнаками особою, що не має на це права.

За носіння уніформи з відзнаками ЗСУ та інших військових структур особами, які не мають на це права, правопорушники будуть покарані попередженням або штрафом, від 150 до двох сотень неоподатковуваних мінімумів доходів.

За будь-які дії з державними орденами й медалями особою, яка не має на це права (від незаконного виготовлення до носіння), штраф сягає двох сотень неоподатковуваних мінімумів доходів.

visti.ks.ua

Також посилилися покарання за вандалізм на місцях поховання українських військовослужбовців минулих воєн і учасників збройного конфлікту, який йде зараз. За будь-які форми вандалізму на могилах захисників України зловмиснику загрожує обмеження волі на строк 3-5 років або знаходження в місцях позбавлення волі тієї ж тривалості часу.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*