Верховна Рада: Зеленський має терміново відновити територіальну цілісність України

znaj.ua

Президент повинен в невідкладному порядку скликати засідання Ради нацбезпеки та оборони. Про це заявив Максим Бурбак, лідер парламентської фракції «Народний фронт».

Нардеп вважає, що на цьому засіданні голова держави повинен розглянути питання відновлення цілісності державних кордонів та необхідні для цього умови. Бурбак підкреслив, що ці умови повинні бути виключно українськими.

Він додав, що президент повинен терміново внести кандидатури на посади керівників оборонного відомства, Служби безпеки України та МЗС, у зв’язку з тим, що голови двох міністерств і СБУ входять до складу РНБО, і на них Основним законом покладено відповідальність за подібні переговори.

znaj.ua

Бурбак також зазначив, що вносити зміни в «Нормандський» формат міжнародних переговорів мають право тільки лідери держав, що входять до його складу, але не члени тристоронньої переговорної групи.

На засіданні РНБО, до скликання якого закликає Бурбак, він вважає за необхідне присутність лідерів всіх політсил, представлених в парламенті.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*