Глава МЗС України Клімкін підставив президента Зеленського в Брюсселі

goodnews.ua

Голова зовнішньополітичного відомства України Павло Клімкін у своєму інтерв’ю інформаційному агентству «Крим. Реалії» інформує, що підготовкою тез про європейську інтеграцію нашої країни займалося МЗС. При цьому, використання цих тез колишнім лідером держави Порошенко, є «підставою». Також міністр зазначив комедійність ситуації, коли колишній президент Порошенко та новий голова держави Зеленський озвучили однакові моменти з цих тез.

Він розповів, що його відомство направило дані тези до Адміністрації президента ще 18.05.19. При цьому підкреслювалося, що раніше дані тези використовувалися фрагментарно.

Міністр підкреслив, що частина даних тез використовувалася Зеленським в Брюсселі, тому що вони є важливими для партнерів нашої країни. Однак, склалося так, що саме ці тези були використані екс-президентом Порошенко в ході його з’їзду. Так, Клімкін вважає, що така ситуація є безперечною підставою для «Блоку Петра Порошенка». Водночас, глава відомства пишається тим, що його міністерство потрібне всім президентом, а його ключові тези користуються особливою популярністю.

Також він підкреслив, що АП не зобов’язана відстежувати всі виступи лідером, тому, до даної ситуації варто ставитися з гумором.

goodnews.ua

Нагадаємо, 05.06.19. АП у своєму профілі в соціальній мережі «Твіттер» розмістила запис, в якому наводився уривок мови Зеленського, адресованої голові Євроради Туску. Однак, спікер екс-голови Порошенка Святослав Цеголко назвав цю промову плагіатом, оскільки ці ж слова говорив колишній президент на з’їзді партії «Європейська солідарність». В АП даний інцидент сприйняли як провокацію з боку співробітників МЗС. За даним фактом відкрито розслідування.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*