Держбюро України: НАБУ нахабно саботує розслідування по «Укроборонпрому»

hyser.com.ua

Перший заступник Державного бюро розслідувань Ольга Варченко інформує, що в ДБР підозрюють окремих співробітників, також керівництво НАБУ в приховуванні фактів розтрати коштів керівництвом державного підприємства «Харківський бронетанковий завод».

Як повідомляється, ще у 2016 році співробітники антикорупційної структури відкрили розслідування щодо розтрати коштів керівництвом «Харківського бронетанкового заводу». Гроші були витрачені в ході фальшивих закупівель військового обладнання у деяких приватних компаній.

Варченко підкреслила, що для реалізації зазначених контрактів державне підприємство закупило вироби, загальна вартість яких досягала 57 мільйонів гривень. Влітку 2016 року в антикорупційну структуру надійшли матеріали про планову ревізію, результати якої показали, що закуплені матеріали поставлені не були. Так, кожна закупівля одного такого матеріалу обійшлася державному бюджету в більш ніж один мільйон гривень.

hyser.com.ua

Також експерти зазначили, що завдані державі збитки можна було розслідувати, однак співробітники НАБУ цього не зробили. Крім того, повідомляється, що в тому ж році бюро призначило необхідну експертизу, проводити яку повинно було ДБР, однак з невідомих причин її так і не провели.

Водночас, було встановлено факт неслужбових відносин. Було виявлено, що за матеріалами, які отримало НАБУ, нічого зроблено не було, їх записали в канцелярії й доповіли про них голові структури Артему Ситнику. При цьому, дані документи повинні були направити в управління внутрішнього контролю для їх оцінки, але Ситник повернув дані матеріали детективам.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*