Керівництво Харківського бронетанкового заводу звинувачено в масштабних розкраданнях держбюджету

www.scribo.net.ua

У прес-центрі Державного бюро розслідувань інформують, що в рамках про можливі розкрадання держкоштів двом колишнім керівникам державного підприємства «Харківський бронетанковий завод», а також одному співробітникові Національного антикорупційного бюро.

Так, колишнім керівникам державного підприємства інкримінують порушення частини 5 статті 191 Кримінального кодексу. Водночас, співробітник антикорупційної структури, який займався розслідуванням діяльності зазначених громадян, звинувачується в порушенні частини 1 статті 396 КК України.

Нагадаємо, до цього перший заступник ДБР Ольга Варченко інформувала, що в ході досудового розслідування було встановлено, що у 2016 році НАБУ були отримані матеріали про планову ревізію державного підприємства. Так, було виявлено, що із замовлених 49 деталей військового обладнання, реально було поставлено всього 11. У ДБР підкреслили, що кожна закуплена деталь обходилася державному бюджету в більш, ніж один мільйон гривень.

www.scribo.net.ua

Крім цього, повідомлялося, що після проведення експертизи, від експерта пішла прохання до співробітника НАБУ про надання первинної документації. Співробітник структури з невідомих причин не тільки не надав документи, але й зовсім відкликав експертизу. Тепер у відомстві мають намір з’ясувати, кому належала ініціатива відкликання експертизи: окремому співробітнику НАБУ або ж керівництву структури.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*