Спроба самопідпалу військового пенсіонера в Ужгороді: стали відомі деталі інциденту

vybor.news

Один із кореспондентів Ужгороду Віталій Глагола у своєму профілі в соціальній мережі «Фейсбук» інформує, що в одного з жителів, який вдався до спроби самопідпалу, діагностовано майже 90% відсотків опіків на тілі. Також, чоловік 1976 року народження отримав й шок від опіків. Також варто зазначити, що вказані відомості були підтверджені співробітниками медичного закладу.

Повідомляється, що після того, як чоловік загорівся, він стрибнув у воду для того, щоб погасити вогонь. Також варто підкреслити, що військовий пенсіонер підпалив себе через те, що у нього виникла конфліктна ситуація з газовиками. Зазначається, що даний конфлікт триває протягом трьох років. Тоді, до чоловіка в дім вломилися газовики з правоохоронцями, за результатами сутички, у пенсіонера була зламана рука. З того моменту тривають судові засідання, відповідачем в яких виступає пенсіонер.

vybor.news

Нагадаємо, що до цього на Закарпатті в одну з лікарень доставили чоловіка, у якого діагностували 80% опіків тіла. Як з’ясували правоохоронці, чоловік, який знаходився у нетверезому стані, полив себе та свій автомобіль бензином, а після забув про це та вирішив покурити. Чоловіка намагалася врятувати його дочка, яка також отримала опіки, проте не такі значні.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*