Стала відома дата екстрадиції українського олігарха Фірташа

abcnews.com.ua

Олігарх Дмитро Фірташ може бути екстрадований за запитом зі Сполучених Штатів Америки. Про це повідомляє телеканал NBC, посилаючись на власні авторитетні джерела.

Повідомляється, що, якщо на засіданні 25 червня Верховний суд Австрії прийме рішення про екстрадицію бізнесмена, Фірташ опиниться на території США вже на початку наступного місяця.

Нагадаємо, що Фірташ піддався процедурі арешту в столиці Австрійської Республіки в березні 2014 року. Пізніше олігархові вдалося домогтися змінити запобіжний захід та вийти під заставу в 125 мільйонів євро.

У Сполучених Штатах, які домагаються екстрадиції бізнесмена, вважають, що підозрюваний підкуповував чиновників різних інстанцій в Індії, для отримання вигідного контракту у сфері видобутку корисних копалин.

abcnews.com.ua

До арешту Дмитро Фірташ, інвестор і мільярдер, регулярно входив в список найбагатших громадян України, активно діючи в титановій і хімічній сферах промисловості, а також в енергетиці. Компанії та представництва компаній були відкриті, крім України, в різних європейських країнах і в Середній Азії (Таджикистан).

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*