Суд України відпустив з-під варти підозрюваного в організації вбивства Сармата

thickpolicy.media

Як повідомила головна редакторка медіа-проекту «Схеми» Наталія Седлецька (Радіо Свобода), в ніч на сьоме червня Печерський столичний суд провів засідання у справі про вбивство захисника України Віталія Олешко, відомого також під позивним «Сармат».

За підсумками цього не анонсованого для преси та громадськості засідання, суд пом’якшив запобіжний захід для підозрюваного в убивстві ветерана АТО Михайлу Сигиді.

Седлецька нагадала, що друзі «Сармата» переконані в тому, що з учасником антитерористичної операції розправилися через те, що він кинув виклик місцевій бердянської мафіозній структурі та нардепу Олександру Пономарьову, який де-факто є повновладним господарем Бердянська, встановивши контроль навіть над міськими правоохоронними структурами.

Журналістка зазначила, що Сигида не тільки є ключовим підозрюваним як організатор вбивства, але й здатний дати свідчення на справжнього замовника злочину.

За словами Седлецької, журналістська спільнота уважно відстежував попередні спроби витягти підозрюваного з-під варти, ламаючи резонансним освітленням суду такі плани, проте цього разу засідання пройшло «по-тихому», вночі.

thickpolicy.media

Нагадаємо, що позивний «Сармат» після участі в бойових діях і повернення із зони АТО займав активну громадянську позицію. Віталія Олешко було вбито торік в останній день липня на очах свідків злочину. Уже першого серпня з’явилася інформація, що затримані четверо підозрюваних. Замовником вбивства слідчі вважають Євгена Бродського, який був поміщений під арешт вісімнадцятого грудня.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*