Росія і Україна домовилися про знижку на газ

www.pressreader.com

Російська енергетична компанія «Газпром» готова до переговорів про постачання «блакитного палива» в Україну з поступкою в ціні.

Про це заявив глава правління енергетичного гіганта Росії Олексій Міллер, зустрівшись з лідерами української політсили «Опозиційна платформа — За життя», Віктором Медведчуком і Юрієм Бойком.

Зустріч політиків і Міллера відбулася на Міжнародному економічному форумі, який проходить в Санкт-Петербурзі.

Глава «Газпрому» оголосив, що його компанія готова провести переговори, за підсумками яких покупець може отримати російський газ за ціною для кінцевого споживача на чверть нижче нинішньої.

Міллер також оцінив наполегливість політсили, з представниками якої він спілкувався, і підкреслив, що розглядається сценарій укладення прямого контакту між російською компанією і компанією-оператором з України.

www.pressreader.com

Разом з тим він зазначив, що від нового українського лідера Володимира Зеленського російська сторона ще не отримувала сигналів з газової тематики.

Це не перша зустріч Медведчука з Міллером. Раніше вони спілкувалися в присутності російського прем’єр-міністра Дмитра Медведєва 22 березня, і також на тему газу, його ціни та постачання.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*