Кінотеатр Київ повідомив про рейдерське захоплення. Кличко заперечує

gloss.ua

Інформаційне агентство «Детектор медіа», посилаючись на голову культурного центру «Кінотеатр Київ» Вілію Бондаренко, інформує, що 07.06.19. центр піддався рейдерському захопленню. Так, вона зазначила, що центр був захоплений титушками, а також представниками комунального підприємства «Київкінофільм». Повідомляється, що вони наполягають на звільненні приміщення для нового орендаря.

Також голова Центру підкреслює, що загарбники намагалися вигнати працівників кінотеатру, його відвідувачів. Загарбники завзято доводили свою правоту, хоча справа досі перебуває в суді, її розгляд призначено на 18.06.19. До того моменту, поки рішення не буде винесено, ніхто не має права виганяти співробітників та відвідувачів кінотеатру.

Водночас, в адміністрації міста Києва інформують, що ніхто приміщення не захоплював, а в центрі проводиться інвентаризація майна. Після того, як вона буде завершена, кінотеатр зможе продовжити свою роботу.

gloss.ua

Крім цього, відомості про захоплення не були підтверджені й співробітниками Національної поліції. Активісти ж у соціальній мережі «Фейсбук» активно поширюють відомості про захід, спрямований на захист кінотеатру. Дана акція має відбутися 07.06.19 в 19.00 біля будівлі культурного центру.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*